Martina Krečič, Slutnja

Babica najbolje ve,

kaj njen vnuk najraje je,

in v upanju na sladke sanje,

me s pravljico pospremi vanje.

Dedek se na vse spozna,

težave vse rešiti zna,

meni pa se dobro zdi,

da mu smem pomagati.

Z veseljem povabimo med nas tudi babice in dedke. Pokažemo jim kako poteka naš dan, kakšne so naše igralnice, igrače, katere igre se najraje igramo, pa tudi kateri športi so nam najbolj pri srcu. Letos smo imeli možnost pokazati vse. V ponedeljek 22. 4. smo povabili stare starše otrok iz OE Krašnja, kjer smo skupaj preživeli dopoldne, v torek 23. 4. smo povabili stare starše otrok starega dela OE Prevoje, v sredo 24. 4. smo povabili stare starše otrok novega dela OE Prevoje, z njimi smo dan preživeli v naših igralnicah in terasah, kjer smo ustvarjali, peli in igrali naše najljubše namizne igre.

Vedno znova nam je v zadovoljstvo, da tudi babicam in dedkom pokažemo in predstavimo naše dneve v vrtcu.