Spoštovani starši!

 

Upam in verjamem, da ste v vaši družini vsi zdravi in se v ponedeljek vidimo.

Z dnem 12. 4. 2021 se ponovno za vse otroke odpirajo vrtci in osnovne šole. Pravila in omejitve ostajajo v celoti enaka, kot so veljala  v tednu pred zaprtjem (nošenje mask, upoštevanje varnostne razdalje in prepoved zbiranja ljudi v zavodih s področja VIZ).

V enoti na  Prevojah in v Krašnji boste otroka oddali v njegovo matično igralnico. Ker bosta z vašim otrokom njegovi strokovni delavki vas prosim, da jima poveste od kdaj do kdaj boste varstvo za vašega otroka potrebovali  (stalnosti skupin – »mehurčki«).

Hkrati vas naprošam, da potrebo po varstvu otroka med prvomajskimi počitnicami v zabeležite v tabelo v igralnici vašega otroka, od torka, 13. 4. do vključno torka, 20. 4. 2021.

Podatke potrebujemo zaradi organizacije dela in nabave živil.

Lep pozdrav in ostanite zdravi

 Cveta Rošer, mag. prof. PV

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost