PLESNA ŠOLA MIKI IN ŽIRAFINA POVEZUJETA GENERACIJE

 

V Plesni šoli Miki imajo novo prijateljico žirafo Žirafino. Kot so zapisali na spletni strani Žirafina in njene zgodbe ima veliko srce in dolg vrat, zato poslušati z žirafjimi ušesi pomeni poslušati s srcem in globlje začutiti. Njihova pravljična junakinja bo poskrbela za povezovanje generacij. Njihov namen je, da s spletnimi zgodbami obogatijo otroke od 3. do 7. leta in seveda tudi starše. Pri otrocih želijo spodbuditi njihovo lastno domišljijo, ki je okrepljena z zgodbo in nalogo.

Prvi dve zgodbi vam podarijo in sta dosegljivi na spodnjih povezavah. Vse dodatne informacije si lahko preberete na njihovi spletni strani MIKI plesna šola.  

 

  1. NANA in NJENA NOVA PRIJATELJICA

Priloga za tiskanje: Žirafina_kroj.pdf ,  Žirafina_kroj2.pdf

 

  1. ŽIRAFINA IN PRAZNIKI
(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost