V dogovoru z občino smo se odločili je zagotovljeno varstvo za otroke, katerih starši opravljate nujno delo in varstva za svojega otroka sami ne morete zagotoviti.

Za možnost vključitve otroka v vrtec za naslednji teden, je potrebno v vrtcu predložiti do vključno  četrtka:

•  dokazila delodajalca za oba starša, ki so podlaga za izkazovanje potrebe po varstvu otroka v  vrtcu,
  • podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo (v priponki),
  •  časovna potreba po varstvu otroka v  vrtcu (od kdaj do kdaj bo otrok prisoten).

Prosimo vas, da potrebo o nujnem varstvu otroka s priloženimi dokazili pošljete na vrtec.medo@siol.net ali oddate v poštni nabiralnik pri vrtcu na Prevojah.

Varstvo za vašega otroka bo urejeno na Prevojah.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

Cveta Rošer

pom. ravnateljice in vodja VVE Medo