Spoštovani starši!

 

Na 2. sestanku delovne skupine staršev VVE Medo, 12. 11. 2019,  je bilo sprejeto, da tudi letos pečemo piškote. Lanskoletni odziv je bil izjemen!

Torej bi tudi letos starši skupaj s svojimi otroki doma spekli »trde« piškote. V času druženja dedkov in babic ter v prazničnem decembru bi jih poleg voščilnic ponudili za primeren simboličen prispevek. Enotno PVC embalažo za piškote bo priskrbel vrtec.

Od 25. 11. 2019 dalje boste vsi, ki se želite na ta način pridružiti zbiranju sredstev za vrtčevski sklad, dobili pri svojih vzgojiteljicah v skupinah embalažo za piškote in jo napolnjeno z dobrotami vrnili v skupino od 28. 11. 2019  do vključno 3. 12. 2019.

 

Na embalažo ni potrebno pisati sestavin.

 

Predsednik Viki Prašnikar,

v imenu DSS VVE Medo

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)